Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mes Tiranës dhe Partizanit, ja kë zgjedh Gjergj Muzaka në “Jashtë Loje”

Mes Tiranës dhe Partizanit, ja kë zgjedh Gjergj Muzaka në

Ish-futbollisti, Gjergj Muzaka, i është përgjigjur disa pyetjeve me spec nga moderatorja Sidorela Gjoni në emisionin "Jashtë Loje" në Top News.

Njeriu më i besuar - Familja, mamaja vëllai, nusja.
Personi që telefonoj më shpesh: Padiskutim që Ina, bashkëshortja.
Jam krenar për: Jam krenar për të gjitha zgjedhjet që kam bërë në jetë.
Kur dal nga shtëpia nuk harroj kurrë të marr me vete: Normalisht që telefonin
Jam penduar për: Nuk jam penduar për asgjë

Stadiumet në Shqipëri: Në raport me kur e kam filluar unë futbollin janë shkëlqyeshëm, janë investuar shumë.
Nuk jetoj dot pa: Pa familjen time
Në kohën e lirë: Bashklshortja
Futboll apo film?! Megjithëse jam pak i lodhur se kam luajtur gjithë jetën futboll, në darkë do të zgjidhja të shihja një film

Tirana apo Partizani: Është shumë e vështirë për të dalluar njërën nga tjetra sepse Partizani është klubi që më ka rritur më ka dhënë gjithçka, më formoi si futbollist, si profesionist dhe më pas shkova te një klub që kisha kënaqësi që të luaja, po themi në atë periudhë kur unë kam luajtur futboll Tirana shihej si skuadra, po themi si Reali i Kampionatit shqiptar, që të gjithë donin të shkonin të luanin njëherë aty, kështu që të dyja i kam të pandara.

Mal apo det: Më përpara do të kidha zgjedh detin, por më pëlqen mali edhe pse nuk mund ti ndaj
Makin apo biçikletë: Këmbë
Tel apo Sms: Jam shumë detajist

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore