Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Merr fund gjithçka/ Cristiano Ronaldo LARGOHET nga Manchester United

Merr fund gjithçka/ Cristiano Ronaldo LARGOHET nga Manchester United

Ka marrë fund gjithçka mes Manchester United dhe Cristiano Ronaldo-s.

Ka qenë klubi por dhe lojtari vetë që kanë njoftuar se CR7 do të largohet nga skuadra menjëherë pas prishjes së marrëveshjes.

Ky vendim u pranua nga të dyja palët. Gjithçka nisi pas një interviste në të cilën portugezi ka kritikuar drejtimin e Manchester United dhe trajnerin Eric ten Hag.

Ronaldo shënoi 145 gola në 346 ndeshje në dy periudha për Manchester United.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore