Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Merr fund ëndrra europiane për Vllazninë, humbin edhe në Shkodër

Merr fund ëndrra europiane për Vllazninë, humbin edhe në

Një tjetër ekip shqiptar është eliminiuar në arenën Europiane.

Në fillim Partizani, e tani në fund Vllaznia edhe pse luftoi gjatë gjithë kohës i dha  fund aventurës në Conference League.

Me të njëjtin rezultat si në ndeshjen e parë, 1-0 nga AEL Limmasol në “Loro Boriçi” dhe me rezultatin e përgjithshëm 2-0 shkodranët u eliminuan dhe janë qipriotët në raundin tjetër. Scepovic ishte heroi i skuadrës së AEL edhe në ndeshjen e dytë.

Pasi kishte vulosur sfidën e parë, ai shënoi edhe në Shkodër, duke detyruar Vllazninë që të mbetet jashtë garës për histori në Europë. Në raundin tjetër, AEL Limmasol sfidon Qarabag.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore