Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mërgim Mavraj i futet boksit: Po të ishte e rëndësishme pamja, Zoti do...(FOTOT)

Mërgim Mavraj i futet boksit: Po të ishte e rëndësishme

Përveç futbollit, ish-mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, duket se ka pasion edhe një tjetër sport, atë të boksit.

Mbrojtësin, e  kemi parë shpesh të postojë foto në profilin e tij, me doreza boksi, duke u stërvitur. Pikërisht të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, teksa në “Instagram”, ka postuar një foto ku shfaqet si boksier, teksa poshtë fotos bën edhe një shkrim. “Po të ishte e rëndësishme pamja, Zoti do ta merrte trupin dhe jo shpirtin”, shkruan Mavraj.

Kujtojmë se 34-vjeçari tani aktivizohet në Bundesligën e 2-të gjermane, ku është pjesë e skuadrës së Grojther Fyrth.

Mërgim Mavraj i futet boksit: Po të ishte e rëndësishmeMërgim Mavraj i futet boksit: Po të ishte e rëndësishme

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore