Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mer vrull nga gjysma e fushës/ Godet penalltinë më qesharake që keni parë, dhe e humb (VIDEO)

Mer vrull nga gjysma e fushës/ Godet penalltinë më qesharake

Ndodhi në fundjavë, në Kupën e Argjentinës. Atlanta, një nga ekipet më pak të njohura, por me një histori të pasur në futbollin argjentinas, u eliminua nga Kupa prej Villa San Carlos, që militon në Divizionin e Tretë, në një pjesë të madhe falë një penalltie qesharake, të ekzekutuar shumë keq nga Gonzalo Coronel.

Futbollisti bëri një nga 5 gjuajtjet nga pika e bardhë për të tijtë, aplikoi një mënyrë shumë të veçantë, por joefektive.

Coronel mori vrull pothuajse nga gjysma e fushës, frenoi disa herë, goditi me stil në fund, por pothuajse ia dorëzoi topin në dorë portierit rival.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore