Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

ÇMENDURI NË ROMË/ Nga 3-1, Juventusi e kthen në 3-4 për 7 minuta. Szczęsny pret penalltinë e 4-4

ÇMENDURI NË ROMË/ Nga 3-1, Juventusi e kthen në 3-4

Ndeshja me e bukur e sezonit ne Serie A u luajt sonte!

Ndeshje e çmendur në Olimpico mes Romes dhe Juventusit. Pas barazimit 1-1 ne pjesen e pare, ne pjesen e dyte jane shenuar 5 gola dhe 3 kane qene bardhezi.

Fillimisht Roma ka shenuar dy here ne 5 minuta me Mkhyktarian dhe Pellegrini.

Me pas eshte pergjigjur Juventusi me Locatelli dhe Kulusevski (gol i anuluar por i akorduar nga VAR)

Por, çmenduria u permbush kur De Sciglio realizoi golin e 3-4 per bardhezinjte!

Nuk mbaron me kaq, sepse eshte Roma ajo qe ka shansin e barazimit 4-4 kur pasi De Ligt shkakton penallti dhe del me te kuq, Pellegrini hipnotizohet nga SZCZESNY!

Nje sukses i pabesueshem i djemve te Allegrit ne nje sfide qe donte te thoshte shume per renditjen dhe per faktin se luftohet per zonen Champions dhe Atalanta gjithashtu kishte fituar. Tani, vemendja te Superkupa e Italise, ne mesjave, ndaj Interit, ku do te mungojne si Cuadrado, ashtu edhe De Ligt.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore