Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Çmendet" Morata, humbet toruan dhe godet Tonalin me grusht (VIDEO)

"Çmendet" Morata, humbet toruan dhe godet Tonalin me grusht

Edhe pse pritej të ishte një sfidë emocionuese me gola, Milan-Juventus u mbyll 0-0.

Si ndeshje nuk prodhoi shumë përveç dy episodeve të dyshimta, madje edhe rastet munguan.

Por, ka një moment që ndoshta VAR dhe arbitri nuk e panë dot mirë dhe nuk e gjykuan. Ishte kur Tonali mbrojti topin nga sulmet e Dybala dhe sidomos Morata, që madje hapi grushtin për ta goditur mesfushorin kuqezi që ra në tokë…

Një veprim totalisht i turpshëm nga spanjolli.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore