Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Çmendet Bonucci/ Momenti kur kap me shpulla sekretarin e Interit (VIDEO)

Çmendet Bonucci/ Momenti kur kap me shpulla sekretarin e Interit (VIDEO)

Leonardo Bonucci ndoqi nga pankina finalen e Superkupës së Italisë dhe u ngrit vetëm në sekondat e fundit për të zbritur në fushë, pasi Allegri i beson saktësisë së tij nga pika e penalltisë.

Por Sanchez prishi planet e bardhezinjve, duke shënuar dhe vulosur fatin e ndeshjes në fundin e shtesës.

Në këto momente, qendërmbrojtësi e humbi toruan duke goditur me shuplakë Cristiano Mazzillo, sekretarin e Inter.

Video e këtij episodi po bën xhiron në rrjet, ndërsa Bonucci mund të paralizohet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore