Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Menaxheri i Benzema: Karim jashtë formacionit? Mungesë respekti

Menaxheri i Benzema: Karim jashtë formacionit? Mungesë respekti

Në formacionin më të mirë të vitit të shpallur në “FIFA The Best 2021” në fazën sulmuese ishin rreshtuar emra të mëdhenj të futbollit botëror: Messi, Ronaldo, Lewandowski e Haaland.

Po ka edhe të zhgënjyer me përzgjedhjen e kësaj 11-sheje, siç është menaxheri i Karim Benzemasë, Karim Dzairi, që ka zgjedhur profilin e tij në Twitter për të “shigjetuar” FIFA-n:

“Të mos vendosësh Benzemanë në 11-shen e vitit është mungesë respekti për futbollin, por ne e dimë që futbolli është shqetësimi më i vogël i FIFA-s dhe ka kohë që është kështu!”

Menaxheri i Benzema: Karim jashtë formacionit? Mungesë respekti

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore