Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Me vonesë në derbi? Pique vjen si “shigjetë” me biçikletë elektrike në stadiumin e Barcelonës (VIDEO)

Me vonesë në derbi? Pique vjen si “shigjetë” me

Ndryshe nga si i kemi parë futbollistët të shkojnë me makinat luksoze në stadiume për ndeshje apo me autobusin e ekipi, Gerard Piqué ka shkuar në një formë tjetër në derbi.

Qendër-mbrojtësi u filmua të shkonte në stadium me një biçikletë elektrike. Futbollisti hyri në parkun e makinave të “Camp Nou” me shpejtësi të madhe, duke drejtuar një biçikletë, të cilën e kishte prezantuar në stërvitje dy vite më parë. Ajo konsiderohet një mjet luksoz udhëtimi dhe vlerësohet 10.000 euro.

Biçikleta është e markës “Greyp”, nga firma “Rimac”. Në Spanjë ka shumë përdorues të njohur të saj, si Lionel Messi dhe Cesc Fàbregas. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore