Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Më dërgo location"/ Khabib kërkon të ndeshet me Ibrahimovic? (FOTO)

"Më dërgo location"/ Khabib kërkon të ndeshet me

Khabib Nurmagomedov ka fituar respektin dhe admirimin e disa emrave të mëdhenj të botës së futbollit dhe Zlatan Ibrahimovic është njëri prej tyre.

Luftëtari i tërhequr i UFC-së së fundmi ka komentuar në një postim në rrjetet sociale të bërë me futbollistin karizmatik.

Sulmuesi i Milanit ka qenë prej kohësh një adhurues i yllit rus dhe e ka lavdëruar atë në shumë raste.

Në shenjë mbështetjeje, Ibrahimovic i dërgoi një mesazh zanor frymëzues 'The Eagle' përpara ndeshjes së tij kundër Justin Gaethje në UFC 254.

Rusi tani është futur në seksionin e komenteve të një prej postimeve të fundit të Ibrahimovic në Instagram. Sulmuesi suedez shihet duke treguar aftësitë e tij në taekwondo.

I impresionuar me goditjet e jashtëzakonshme, Nurmagomedov komentoi me shaka me një nga frazat e tij më ikonike "Më dërgo location".

"Më dërgo location"/ Khabib kërkon të ndeshet me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore