Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mbrojtësi shqiptar shpallet lojtari i ndeshjes, këto janë notat e lojtarëve në ndeshjen Udineze-Napoli

Mbrojtësi shqiptar shpallet lojtari i ndeshjes, këto janë notat e

Napoli i e ka nëpërkëmbur Udinesen në ndeshjen e javës së katërt të Serie A që u zhvillua në Stadio Friuli. Partenopei shënuan katër gola dhe nuk e pranuan asnjë, prandaj nota mesatare e tyre është shumë më lartë në krahasim me ekipin nikoqir.

Mbrojtësi shqiptar, Amir Rrahmani, ishte fantastik në pozitën e tij, ndërsa ndihmoi edhe në fazën e sulmit duke e realizuar njërin prej golave.

Kjo ka bërë që kapiteni i Kosovës të marrë notën më të lartë në këtë sfidë (8.4), i ndjekur nga mbrojtësi i krahut Mario Rui (8.2). Notat e ulëta kanë shkuar për mbrojtjen dhe mesfushën e Udineses që dështuan në këtë takim.

Mbrojtësi shqiptar shpallet lojtari i ndeshjes, këto janë notat e  Mbrojtësi shqiptar shpallet lojtari i ndeshjes, këto janë notat e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore