Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mbrojtësi brazilian i pafat, përplas për vdekje një çiklist në autostradë

Mbrojtësi brazilian i pafat, përplas për vdekje një

Futbollisti brazilian i Flamengos, Ramon është përfshirë në një aksident automobilistik që i ka kushtuar jetën një çiklisti. Mbrojtësi 20-vjeçar ka qenë duke lëvizur me automjetin e tij, teksa ka përplasur një çiklist dhe më pas ka ndalur menjëherë për të njoftuar ndihmën e shpejtë.

Megjithatë asgjë për të bërë për çiklistin, që ka humbur jetën në moment, ndërsa vetë Ramon është shoqëruar në polici, ku ka dhënë dëshminë e tij për rastin në fjalë.

Nga ana tjetër, autoritetet policore në Rio De Janiero kanë deklaruar se po marrin në pyetje të tjerë dëshmitarë të ngjarjes dhe analizuar pamjet e kamerave, për të rindërtuar skenën e aksidentit dhe për të evidentuar më pas shkakun.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore