Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Mbreti i shqiptarëve"! Florian Marku në një intervistë fitoren ia dedikoi, gruas së tij shtatzënë

"Mbreti i shqiptarëve"! Florian Marku në një

Pas fitores, Florian Marku ka dhënë një intervistë të shkurtër ku ka theksuar se këtë titull ia dedikon shqiptarëve dhe gruas së tij shtatzënë.

Jam shumë i lumtur kjo është sakrifica që kam bërë gjatë gjithë jetës time. Ky titull shkon për të gjithë shqiptarët që më kanë mbështetur dhe për gruan time që është shtatzënë./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore