Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mbappe i shtrenjtë edhe për Real Madrid, Galaktikët ofrojnë para dhe dy lojtarë

Mbappe i shtrenjtë edhe për Real Madrid, Galaktikët ofrojnë

Real Madrid është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Kylian Mbappes nga Paris Saint-Germain.

Los Blancos ka kohë që tentojnë të transferojnë fituesin e Kupës së Botës, mirëpo parisienët nuk e duan largimin e tij.

Dëshira e Mbappes është tashmë e njohur, pasi ai e do kalimin te klubi më i madh evropian, por problem mbetet vlera e lartë që PSG mund ta kërkojë.

Mirëpo, sipas asaj që raporton AS, Real Madridi planifikon të ofrojë rreth 100 milionë euro dhe Iscon e Mariano Diazin në këtë ofertë.

Mesfushori spanjoll ka një vlerë rreth 80 milionë euro, derisa sulmuesi vlerësohet në atë 40 milionë.

Kështu, PSG do e shiste 21-vjeçarin për një shumë mbi 200 milionë euro, apo duke përfituar dy lojtarë dhe para. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore