Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Maradona shfaqet si "alien", rrjeti tallet keq me legjendën e futbollit (VIDEO-FOTO)

Maradona shfaqet si "alien", rrjeti tallet keq me legjendën e

Pandemia e Covid-19 ka ndryshuar mënyrën e jetesës për njerëzit në të gjithë botën. Një nga zakonet e reja është mbajtja e maskës.

Por Diego Armando Maradona ka zgjedhur të jetë shumë i kujdeshëm, ndërsa është paraqitur me stadium me një maskë krejt origjinale gjatë miqësores mes skuadrave të Gimnasia dhe San Lorenzo.

Pamjet po bëjnë xhiron e botës, ndërsa nuk i kanë shpëtuar popullit të rrjetit.

Nuk mungojnë memet e tifozëve në mbarë botën, që kanë nisur një fushatë talljeje në dëm të legjendës së futbollit.

Maradona shfaqet si "alien", rrjeti tallet keq me legjendën e Maradona shfaqet si "alien", rrjeti tallet keq me legjendën eMaradona shfaqet si "alien", rrjeti tallet keq me legjendën e Maradona shfaqet si "alien", rrjeti tallet keq me legjendën e

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore