Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Manchester City rikthehet tek fitorja, Sterling mposht Arsenalin

Manchester City rikthehet tek fitorja, Sterling mposht Arsenalin

Manchester City është rikthyer te fitorja në Premier League, pas dy javësh zhgënjyese ku arriti të merrtë vetëm një pikë.

Ekipi i Guardiolës fitoi me rezultatin minimal 1-0 përballë Arsenalit, i cili duhet thënë qe me Artetan në krye po zhvillon ndeshje me të vërtetë shumë të mira dhe që është i vështirë për t’u mundur.

Ndeshja u zhbllokua nga Sterling në minutën e 23, pas një topi të kthyer në qendër të zonës nga portieri i miqve. Ndeshja u karakterizua më pas nga raste të shumta nga të dyja krahët, por që sulmuesit e të dy ekipeve gabuan shumë përpara portës.

Më këtë fitore City ngjitet në vendin e 10 me 7 pikë të grumbulluara në 4 ndeshje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore