Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Mama mia"! Ronaldo, Georgina dhe mamaja e tij hanë jashtë në restorantin italian pas kthimit në Manchester United (Foto)

"Mama mia"! Ronaldo, Georgina dhe mamaja e tij hanë jashtë

Ronaldo shijoi një vakt me çmim të arsyeshëm me nënën e tij krenare Dolores Aveiro të Dielën në mbrëmje para se ajo të kthehej në shtëpi.

Dolores udhëtoi për në Mbretërinë e Bashkuar për të parë djalin e saj, 36 vjeç, të kthehej në Manchester United të shtunën pasdite kundër Newcastle.

Mamaja e Ronaldos përfundoi udhëtimin e saj në Angli duke vizituar "Piccolino" në Hale, Mançester për të shijuar një vakt të shijshëm.

Restoranti italian është një zinxhir me çmim të përballueshëm, me një picë Margherita që kushton vetëm 11.25 £ dhe menu të caktuara me çmim nga 32.25 £ për person.

Dhe pica është kënaqësia fajtore e Ronaldos, duke zbuluar në vitin 2019: "Çelësi është të kujdeseni për trupin tuaj, të stërviteni, të bëni shërimin tuaj dhe të hani siç duhet. "Edhe pse ndonjëherë ha pica me djalin tim, përndryshe do të ishte e mërzitshme."

Delores, e veshur me një veshje me stil Louis Vuitton, bëri një fotografi me djalin e saj dhe e ndau atë me 2.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram./Përktheu gazeta Shqip

"Mama mia"! Ronaldo, Georgina dhe mamaja e tij hanë jashtë

"Mama mia"! Ronaldo, Georgina dhe mamaja e tij hanë jashtë

"Mama mia"! Ronaldo, Georgina dhe mamaja e tij hanë jashtë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore