Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Machester City 2-1 PSG, notat e lojtarëve

Machester City 2-1 PSG, notat e lojtarëve

Manchester City ka shënuar fitore ndaj PSG-së me rezultat 2-1 në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kylian Mbappe shënoi golin e parë në ndeshje, ndërsa City fitoi përballjen me golat e Raheem Sterling dhe Gabreil Jesus. Lojtari më i mirë i ndeshjes doli të jetë Riyad Mahrez me notën 8.0.

Pas tij te City u vlerësua Raheem Sterling me notën 7.8. Lionel Messi u vlerësua me notën 7.2, ndërsa më i dobëti te PSG ishte Achreaf Hakimi me notën 6.4.

Notat te Man City dhe PSG

 

Machester City 2-1 PSG, notat e lojtarëve  Machester City 2-1 PSG, notat e lojtarëve 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore