Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Luis Suarez mëson të ardhmen, ku do të luajë sezonin e ardhshëm

Luis Suarez mëson të ardhmen, ku do të luajë sezonin e

Edhe pas zërave të një transferimi të mundshëm te Juventus, Luis Suarez, duket se ka mësuar të ardhmen e tij.

TV3 Catalunya shkruan se uruguiani mund të mbetet në klub, pasi trajneri Ronald Koeman e do.

Tekniku holandez është bindur nga paraqitjet e lojtarit në stërvitje. Ai u ka kërkuar drejtuesve të klubit që ta mbajnë futbollistin sërish në Camp Nou.

Suarez është një mik i ngushtë i Leo Messit dhe largimi i tij nga Katalunja mund të sillte probleme dhe për argjentinasin. Kapiteni tashmë do të ketë sërish në skuadër personin e tij të besuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore