Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Luis Suarez mërzit tifozët katalanë: Nëse shënoj ndaj Barcelonës, do të festoj si ...

Luis Suarez mërzit tifozët katalanë: Nëse shënoj ndaj

Luis Suarez ka zbuluar se në rast se shënon në muajin e ardhshëm ndaj Barcelonës, atëherë do të festonte si çdo gol të tijin.

Sulmuesi uruguaian u largua nga Blaugranasit në muajin gusht, për të kaluar më pas te rivali nga La Liga, Atletico Madridi.

Suarez ishte i detyruar të largohej nga Camp Nou, pasi ka zbuluar se ishte dëshira e bordit të klubit dhe jo e Ronald Koemanit.

Në një intervistë për Mirror, sulmuesi tha: “Nuk do të shënoja ndaj bashkëlojtarëve apo për të tifozëve, mirëpo atë do ta bëjë kundër bordit”.

“Kam kaluar gjashtë vite aty dhe mendoj se kam fituar respekt. Do të duhej të isha njoftuar nga bordi i klubit dhe jo ta mësoja të ardhmen time në media”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore