Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lojtari i ri francez shkëmbeu fanellën me Ronaldon: Nuk do ta laj kurrë

Lojtari i ri francez shkëmbeu fanellën me Ronaldon: Nuk do ta laj

Eduardo Camavinga ka bërë një reagim interesant në momentin kur ka shkëmbyer fanellat me Cristiano Ronaldon.

Talenti i Rennes që mbron ngjyrat e Francës, pas takimit me Portugalinë në Ligën e Kombeve, ka shkëmbyer fanellat me 35-vjeçarin.

Ndeshja përfundoi pa gola, mirëpo Kylian Mbappe dhe Camavinga mezi kishin pritur të takohen me Ronaldon.

Kapiteni i Portugalisë vendosi që në fund të takimit t’i shkëmbejë fanellat me Camavingan, natyrisht me kërkesën e këtij të fundit edhe pse nuk luajti.

“Nuk do ta laj kurrë", ka shkruar mesfushori francez në foton e publikuar në llogarinë e tij në Snapchat.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore