Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Liverpool nuk ndalet në merkato, pas Thiago-s zyrtarizon papritur sulmuesin e ri

Liverpool nuk ndalet në merkato, pas Thiago-s zyrtarizon papritur sulmuesin

Nuk ka më dyshime, Liverpooli ka prezantuar portugezin Diogo Jota. Sulmuesi i Wolves kaloi në Anfield Road duke bër një hap të madh në karrierën e tij. Portugezi nënshkroi për 5 vite me të kuqtë dhe “Redsat” prezantuan lojtarin.

“Liverpool ka kompletuar firmën e portugezit Diogo Jota nga Wolverhampton Wanderers me një kontratë afatgjatë. 23-vjeçari iu bashkua kampionëve të Anglisë 3 vite pas qëndrimit me Wolves. Ai ka luajtur 67 ndeshje me Wolves dhe ka shënuar 16 gola”, – shkruhet në një pjesë të deklaratës.

Portugezi shprehu emocionet e tij në deklaratën e parë për klubin e kuq. “Jam shumë i emocionuar për veten dhe familjen time. Të gjitha rrugët që nga fëmijë e deri tani më thonin që do të luaja për një klub si  Liverpooli, janë kampionë bote. të jashtëzakonshëm”, – tha ai.

Liverpool nuk ndalet në merkato, pas Thiago-s zyrtarizon papritur sulmuesin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore