Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lionel Messi mposht Ronaldo-n në FIFA 21

Lionel Messi mposht Ronaldo-n në FIFA 21

Lionel Messi ka mundur edhe një herë Cristano Ronaldon në titullin e lojtarit më të mirë në botë, të paktën në frontin e lojërave video, pasi EA Sports publikoi listën e tyre me 100 lojtarët më të mirë të FIFA 21.

Sidoqoftë të dy lojtarët kanë pasur një rënie në vlerësimin e tyre të përgjithshëm. Messi-t i bie vlerësimi nga 94 dhe 93, ndërsa Ronaldos nga 93 në 92. Megjithëse ata kanë mbajtur pozicionet e tyre në të parin dhe të dytin në përgjithësi.

Ndërkaq, sulmuesi i Paris Saint German, Neymar, ka rënë nga vendi i tretë, duke zbritur në vendin e pestë, duke pasur i renditur me 91. 

Lionel Messi mposht Ronaldo-n në FIFA 21

Lionel Messi mposht Ronaldo-n në FIFA 21

Lionel Messi mposht Ronaldo-n në FIFA 21

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore