Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Like a Boss/ Ibrahimovic me shampanjë dhe puro për të marrë titullin kampion

Like a Boss/ Ibrahimovic me shampanjë dhe puro për të marrë

Në ceremoninë e dorëzimit të trofeut të kampionit pas ndeshjes ndaj Sasuolos, sulmuesi doli nga tuneli me një shishe të madhe shampanjë në dorë dhe një puro.

Ai hapi shampanjën dhe ndezi puron duke festuar në fushë para se të ngjitej në podium dhe të varte në qafë medaljen e kampionit që ia kishte premtuar tifozëve kur zbarkoi përsëri në Milano.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore