Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lewandowski realizon golin e mbrëmjes, shikoni perlën në Kiev (Video)

Lewandowski realizon golin e mbrëmjes, shikoni perlën në Kiev

Ylli i Bayern Munich ka zhbllokuar në minutën e 14-të ndeshjen e Champions League kundër Dinamos së Kievit.

Dhe e ka bërë me një gol magjik.

Polaku ka tundur rrjetën me një roveshatë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore