Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Legjenda e Manchester United sulmon keq klubin për Cavani-n: Morën një pensionist

Legjenda e Manchester United sulmon keq klubin për Cavani-n: Morën

Paul Scholes komenton transferimin e Edinson Cavani te Manchester United. Ish-mesfushori i djajve të kuq, në një intervistë për “Stadium Astro”, u shpreh për këtë temë: “Padyshim që në të kaluarën ai ishte një sulmues i shkëlqyer. Nuk ka dyshime. Por ai është 33 vjeç dhe dukej në prag të pensionit…

Nuk luajti shumë te PSG sezonin e kaluar. Pesë ose gjashtë vjet më parë, po, do të kishte qenë një nënshkrim i shkëlqyeshëm dhe ndoshta mund të na kishte çuar në nivelin tjetër, por tani nuk mendoj kështu”, tha Scholes duke vazhduar.

“Me sulmuesit që kemi Cavani duhet të kishte ardhur në huazim, por ai nënshkroi për dy vjet. Më duket shumë e çuditshme”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore