Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lavazhieri i shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, habit me reagimin e tij portieri i njohur italian

Lavazhieri i shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, habit me reagimin e

Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Xhenoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t’ia shkatërronte Ferrarin prej 300 mijë eurosh, teksa mundohej t’ia çonte në qendrën stërvitore.

Por, pas aksidentit, vetë “gardiani” ka dashur të mbyllë historinë dhe të falë lavazhierin: “E rëndësishme është që askush nuk është lënduar në këtë histori.

Prandaj, mjaft shkruat për këtë histori, pasi ka gjëra të tjera më të rëndësishme në jetë se makinat”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore