Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lajm tragjik për Ronaldinho-n, nëna e tij vdes nga COVID/ Messi i dërgon mesazh ngushëllues

Lajm tragjik për Ronaldinho-n, nëna e tij vdes nga COVID/ Messi i

Dramë në familjen e Ronaldinho. Nëna e ish-futbollistit brazilian, Miguelina Eloi Assis dos Santos ka humbur betejën kundër COVID-19 dhe sipas AS është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare.

Ajo ishte infektuar që në muajin dhjetor dhe vetë Ronaldinho e zbulonte diçka të tillë: “Të dashur miq, nëna ime është infektuar me COVID-19 dhe po lufton që të rikuperohet sa më shpejt.

Ajo është në një repart të kujdesit intensiv dhe po merr të gjithë kujdesim e mundshëm. Unë ju falënderoj paraprakisht për lutjet, energjinë pozitive dhe afeksionin që më tregoni gjithmonë. Forca mami”. 

Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur edhe mesazhi i Messit, që ka ngushëlluar familjen.

“Ronnie nuk kam fjalë, nuk mund ta besoj. Vetëm të dërgoj shumë fuqi dhe përqafim të madh për ty dhe familjes tënde. Më vjen shumë keq, pusho në paqe”, shkroi ai në Instagram.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore