Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lajm i keq për titullarin e Lyonit, dëmtohet dhe mbetet dy muaj jashtë

Lajm i keq për titullarin e Lyonit, dëmtohet dhe mbetet dy muaj

Nuk mjaftojnë rezultatet negative, që kanë prishur atmosferën në grup, por trajneri i Lyonit, Peter Bosz duhet të bëjë llogaritë edhe me dëmtimet.

Kështu në ndeshjen ndaj Bordeaux u ndal mbrojtësi belg Jason Denayer, i cili do të mungojë të paktën dy muaj, duke humbur rreth 10 takime.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi i Lyonit, që njofton se mbrojtësi belg ka pësuar një përdredhje në kaviljen e djathtë dhe do të kurohet nga mjekët e skuadrës deri në rikuperimin e plotë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore