Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Lajm i keq për kombëtaren franceze, sulmuesi mbyll Europianin pas dëmtimit

Lajm i keq për kombëtaren franceze, sulmuesi mbyll Europianin pas

Trajneri i Francës, Didier Deshamp ka marrë një lajm të keq së fundmi, në lidhje me sulmuesin Osman Dembele.

Ky i fundit u largua i dëmtuar në ndeshjen ndaj Hungarisë dhe pas testeve të kryera, është zbuluar se ka pasur tërheqje muskulore.

Sipas asaj që raporton “L’Equipe”, Europiani mund të quhet i mbyllur për sulmuesin. Thuhet se për shkak të dëmtimit të pësuar, lojtari i Barcelonës duhet të qëndrojë jashtë fushave të blerta për 3 javë.

Mungesë e rëndësishme kjo për Francën, sidomos tani që vjen faza më e rëndësishme e Europianit, ajo me eliminim direkt.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore