Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Bëri dy dozat Pfizer/ Ndërron jetë nga COVID fizioterapisti i Kombëtares kuqezi

Bëri dy dozat Pfizer/ Ndërron jetë nga COVID fizioterapisti i

Ka ndërruar jetë nga COVID fizioterapisti i kombëtares shqiptares të futbollit, Ylli Mihali.

Prej dy javësh Mihali, 55 vjeç, ishte i intubuar tek Spitali Infektiv.

Ylli Mihali ka shërbyer për 27 vite si fizioterapist i skudrës sonë kombëtare.

Edhe pse kishte bërë të dyja dozat e vaksinës Pfizer, Mihali u infektua dhe ndërroi jetë nga COVID.

Para disa ditësh kombëtarja shqiptare i ka dedikuar një fanellë me dedikim një prej heronjve të heshtur që ajo ka pasur ndër vite.

Bëri dy dozat Pfizer/ Ndërron jetë nga COVID fizioterapisti i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore