Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Laçi krenon futbollin shqiptar në Europë! Mposhtin Craiova-n dhe shpresojnë për kualifikimin

Laçi krenon futbollin shqiptar në Europë! Mposhtin Craiova-n

Laçi është skuadra e vetme shqiptare që shkëlqeu sonte. Djemtë e Shpëtim Duros kanë surprizuar skuadrën e Universitatea Craiova, duke e dominuar në një pjesë të mirë të ndeshjes dhe e mundur me shifrat minimale 1-0, falë një goli të Zarubica në minutën e 36.

Skuadra kurbinase mund të kishte shënuar më shumë gola, por humbi mjaft raste. Gjithsesi shkon e avantazhuar në ndeshjen e dytë në Rumani.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore