Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Kush guxon të prekë Messi-n me dorë, do të..."/ Mike Tyson paralajmëron boksierin meksikan që kërcënoi yllin argjentinas

“Nëse ai guxon të prekë Messin, do të më duhet të kthehem në ring”.

Canelo tashmë i ka kërkuar falje Messit. Boksieri meksikan shkroi në Twitter për të treguar se ishte gabuar, duke i kërkuar falje yllit të Paris Saint-Germain dhe njerëzve nga Argjentina.

“Këto ditët e fundit u mashtrova nga pasioni dhe dashuria që ndjej për vendin tim dhe bëra komente të pavenda, kështu që dua t'i kërkoj falje Messit dhe popullit të Argjentinës”, ka shkruar Canelo.

“Çdo ditë mësojmë diçka të re dhe këtë herë ishte radha ime”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore