Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Kupa e Shqipërisë, përfundon shorti: Mësohen dy ndeshjet e gjysmëfinaleve

Kupa e Shqipërisë, përfundon shorti: Mësohen dy ndeshjet e

Sot në orën 11:00 është hedhur shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë në sallën e konferencave për shtyp të stadiumit “Air Albania”

Goglat kishin brenda ekipin e Tiranës, Vllaznisë, Teutës dhe Egnatias.

Ky short vuri në përballje Vllaznia-Egnatia dhe Tirana-Teuta.

Sfidat janë tepër interesante dhe sigurisht që do të dhurojnë emocione të mëdha. Ndeshjet e para do të luhen më 26 prill, ndërsa ato të kthimit më 11 maj. Finalja e madhe do të luhet më datën 1 qershor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore