Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Kupa e Shqipërisë/ Kukësi e Teuta ndahen në paqe, finalistja vendoset në ndeshjen e dytë

Kupa e Shqipërisë/ Kukësi e Teuta ndahen në paqe, finalistja

Ka përfunduar në barazim pa gola ndeshja e parë gjysmëfinale mes Kukësit dhe Teutës së zhvilluar në “Elbasan Arena”.

Raste të shumta u servirën nga të ekipet, por askush nuk e gjeti rrugën e rrjetës.

Një lojë e luftuar më së shumti në mesin e fushës.  Nuk munguan as pretendimet për 11-metërsh, ndërkohë që finalisti do të përcaktohet në sfidën e kthimit që do të luhet në “Niko Dovana”.

Vlen të theksohet se durrsakët 3 minutat e fundit i luajtën me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq të mbrojtësit Kuro.

Ndërkohë më herët Bylis shtangu Tiranën me fitoren 2-1, ndeshje e cila u shoqërua me polemika të shumta për një trukim të mundshëm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore