Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Kun Aguero me probleme në zemër gjatë transmetimit “LIVE” (VIDEO)

Kun Aguero me probleme në zemër gjatë transmetimit

Ish-sulmuesi i Manchester City, Atletico Madrid dhe Barcelona, ??Sergo Aguero pësoi një aritmi të zemrës gjatë një transmetimi drejtpërdrejt në Twitch.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Aguero mund të shihet duke u ndalur për një moment, përpara se të vendosë dorën në gjoks.

Aguero tha se ka një çip dhe çipi zbulon problemet në zemër dhe i çon sinjale. Ai ka njoftuar fansat e tij se gjendja shëndetësore është e mirë dhe se aritmia ishte diçka kalimtare.

34-vjeçari u detyrua të varte këpucët përgjithmonë pasi u përball me një episod të tillë teksa luante për Barcelonën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore