Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Koeman hidhet në sulm, Barcelona synon t’i marrë Mohamed Salah Liverpool-it

Koeman hidhet në sulm, Barcelona synon t’i marrë Mohamed Salah

Sipas zërave të fundit, Barcelona po kërkon të marrë nga Liverpool, sulmuesin Mohamed Salah.

Egjiptiani e nisi sezonin në mënyrën më të mirë të mundshme ditën e djeshme duke shënuar 3 gola në ndeshjen e fortë përballë Leeds United në fitoren 4-3 të Liverpool.

Sipas Express, katalanasit e kanë bërë targetin kryesor sulmuesin Salah. Jo vetëm ky i fundit por edhe emri i Sadio Mane është lidhur shpesh me blaugranat dhe rivalët e tyre të përjetshëm, Real Madrid.

Që kur Ronald Koeman u zgjodh trajneri i ri në Camp Nou, Barça ka qenë e interesuar për disa sulmues, përfshi edhe holandezin Memphis Depay.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore