Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Klopp para Milanit: Nuk mund t’i zëvendësoj të gjithë, emocionuese të luash në San Siro

Klopp para Milanit: Nuk mund t’i zëvendësoj të gjithë,

Jurgen Klopp është entuziast para sfidës ndaj Milanit. Në konferencën për shtyp trajneri i Liverpoolit theksoi se është emocion shumë i madh të luash në një stadium mitik si San Siro.

Me një Milan që do të ketë shumë mungesa në fund dhe ka nevojë vetëm për fitoren për të shpresuar te kualifikimi do të jetë një Liverpool që me shumë gjasa do të privohet nga disa prej lojtarëve të tij kryesorë dhe këtë e ka konfirmuar edhe vetë Jurgen Klopp.

“Mezi po pres momentin që skuadra ime të luajë në San Siro, është hera e parë për mua aty. A do të luajë Salah? Nuk mund t’i zëvendësoj të gjithë, sepse në fushë duhet të zbresim 11 lojtarë.

E sigurt është që do bëj rotacion por në fushë do të hedh një 11-she konkuruese. Në Champions janë edhe 5 zëvendësime, nuk mund të harrohet ky fakt. Gjithsesi duam ta mbyllim grupin me një paraqitje pozitive”, deklaroi Jurgen Klopp.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore