Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Klodiana Shala: Në Greqi më mbajnë si princeshë, ndërsa në Shqipëri...(FOTO)

Klodiana Shala: Në Greqi më mbajnë si princeshë, ndërsa

Një nga të ftuarat e puntatës së katërt të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollcën ishte dhe Klodiana Shala, atlete e mirënjohur nga Shqipëria.

Një nga sfidat dedikuar për Shalën kishte të bënte me kthimin e përgjigjeve teksa Shala vraponte në një pistë vrapimi.

Pyetjet u moderuan nga kapiteni i skuadrës së kuqe, Florian Binaj dhe përgjigjet e Klodianës ishin mjaft sportive.

Njëra nga pyetjet mori një përgjigje tepër pikante nga Shala. Kur ajo u pyet lidhur me faktin se kohë më parë u ka thënë sportistëve të ikin nga Shqipëria, e vet përse vendosi të qëndronte, përgjigjja e Shalës ishte kjo:

“Isha budallaqe. Në Greqi më mbajnë si princeshë, këtu e ngrejmë flamurin me vlerësim 0.“

Klodiana Shala: Në Greqi më mbajnë si princeshë, ndërsaKlodiana Shala: Në Greqi më mbajnë si princeshë, ndërsaKlodiana Shala: Në Greqi më mbajnë si princeshë, ndërsa

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore