Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Kjo është vetëvrasje, nëse flas UEFA më dënon 2 muaj"

“Kjo është vetëvrasje, nëse flas UEFA më

Gian Piero Gasperini, pas disfatës 1-0 kundër Real Madrid, është kthyer në vendimet e gjyqtarit Stieler.

“Ekziston tundimi për të hequr të gjitha format e kontrastit. Kjo është vetëvrasje e futbollit. Kam një mega skualifikim, nuk them asgjë përndryshe UEFA më skualifikon për dy muaj, por kjo është vetëvrasje në futboll.

Ne nuk mund të kemi arbitra që nuk dallojnë një faull nga një pengesë. Ne flasim për atë që është një kontakt, një mbajtje në burim.

Nëse ata nuk e kuptojnë këtë, duhet të bëjnë një punë tjetër: nuk është shkencë rakete, nuk është e nevojshme të jesh inxhinier i NASA-s për të kuptuar këto gjëra.

Arbitrat janë një komponent shumë i rëndësishëm, ata kanë mediat televizive. Ata kanë gjithçka dhe më shumë: por edhe para imazheve dështojnë, por vlen edhe për kampionatin tonë.

Sonte kishte më shumë lojë, në kampionatin tonë ka 100 faulle”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore