Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Khabib sheh ndeshjen në Camp Nou/ Ylli i ndeshjes Mbappe i bën dhuratën e veçantë (FOTO)

Khabib sheh ndeshjen në Camp Nou/ Ylli i ndeshjes Mbappe i bën

Luftëtari më i mirë në historinë e UFC-së, Khabib Nurmagomedov ishte i pranishëm dje në “Camp Nou” në fitoren bindëse të PSG-së (1 – 4).

Në këtë ndeshje, sulmuesi Kylian Mbappe shkëlqeu me het-trik.

Pas ndeshjes, francezi ka bërë një dhuratë për luftëtarin rus, duke i dhuruar fanellën me të cilën realizoi het-trik.

Në fanellë shkruante: ‘Për Khabib’ së bashku me autografin e lojtarit.

Khabib pas ndeshjes në Instagram konfirmoi se mori fanellën e francezit. 

Madje ai shkruan: "Gjithmonë doja të bëhesha futbollist, por linda në Dagestan, dhe ju e dini se çfarë detyrohesh të bëhesh atje".

Khabib sheh ndeshjen në Camp Nou/ Ylli i ndeshjes Mbappe i bën

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore