Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Kam shkuar me 2000 femra"/ Rrëfehet legjenda e NBA: Bëja s*ks dhe në fushën e stërvitjes

"Kam shkuar me 2000 femra"/ Rrëfehet legjenda e NBA: Bëja

Pasi mori pjesë në dokumentarin më nën zë të kohëve të fundit “The Last Dance” bashkë me legjendën Michael Jordan, basketbollisti dhe aktori Dennis Rodman, ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e tij.

Ai ka rrëfyer për herë të parë varësinë që kishte nga seksi. Gjatë periudhës së kulmit të karrierës së tij në NBA, Rodman thotë se ka shkuar me mbi 2000 femra, mes të cilave 500 nuk ishin prostituta.

Ai madje zbuloi se ka kryer marrëdhënie me vajzat edhe në qendrën stërvitore të ekipit Chicago Bulls.

“Kam kryer marrëdhënie në të gjitha dhomat e Berto Center, madje dhe në palestër, në fushën e stërvitjes. Ishte një çmenduri, kur ta shohin ish-shokët e mi të ekipit do mendojnë se tersi i humbjeve paskam qenë unë,” tregoi ai.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore