Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Kam lindur me këmishë"/ Befason ish-arbitri Jemini: Si më dhuroi grekia gjithë pasurinë (VIDEO)

"Kam lindur me këmishë"/ Befason ish-arbitri Jemini: Si

I ftuar në emisionin "Jashtë Loje" në Top News me moderatoren Sidorela Gjoni, ish-arbitri Lorenc Jemini, ka dhënë detaje të panjohura për fëmijërinë e tij, mënyrën e jetesës, marrëdhënien me prindërit dhe krijimin e familjes.

Ndërsa tregoi për fatin e mirë që kishte pasur, ai zbulon edhe një fakt tepër të rëndësishëm për jetën e tij.

Jemini shprehet se ndërsa u pagëzua në Greqi, gruaja greke i kishte lënë trashëgimi gjithë pasurinë e saj. Për këtë ai mendon se ka lindur me këmishë dhe se e ka ndjekur fati gjithmonë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore