Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Kam 18 vida në nofull", futbollisti: Dëmtimi kundër Inter-it si një eksperiencë para...

"Kam 18 vida në nofull", futbollisti: Dëmtimi kundër

Victor Osimhen është kthyer të flasë për dëmtimin e frikshëm që pësoi në sfidën e nëntorit të kaluar në San Siro kundër Inter-it.

Një dëmtim që i shkaktoi një frukaturë në fytyrë pas përplasjes me Milan Skriniar. Shumë dhimbje dhe një ndalesë e gjatë për lojtarin e Napoli-t.

Sulmuesi ka folur në lidhje me atë episod në një intervistë të dhënë për radion nigeriane Ëazobia FM: “Ka qenë pothuajse një eksperiencë para vdkjes. Në momentin e mbrërritjes në spital, i kam thënë kirurgut se, nnë harkun e dy javëve, do të isha kthyer në fushë, por isha plot me fraktura”.

Dhe akoma: “Kam rreth 18 vida në nofull. Për ditë me radhë nuk kam arritur të fle, as të ha për shkak të dhimbjes. Por kam shtrënguar  dhëmbët dhe kam luftuar nga dëshira që kisha për t’u kthyer në fushë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore