Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ka kryer testin disa herë, lojtari i Real Madrid nuk po i shpëton dot Coronavirus-it

Ka kryer testin disa herë, lojtari i Real Madrid nuk po i shpëton dot

Lojtari i Real Madrid, Mariano vazhdon të dalë pozitiv në testin e coronavirus. Sulmuesi ka bërë disa teste që kur rezultoi pozitiv për herë të parë më 20 korrik, dhe në të gjitha ka dalë i njëjti rezultat.

Mariano do të zhvillojë një tjetër test në shtëpinë e tij ditën e nesërme, ku po qëndron dhe i mbyllur në karantinë.

Ndërkohë e gjithë familja e tij ka kryer testin dhe kanë rezultuar negativë.

Mariano është i vetmi lojtar që Zidane nuk do të grumbulllojë në përballjen që do të ketë në Champions League përballë Manchester City-t më 7 gusht.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore