Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Juventusi i pandalshëm edhe pa Ronaldon, Bayern shtang Barcelonën

Juventusi i pandalshëm edhe pa Ronaldon, Bayern shtang Barcelonën

Ndeshjet e sotme të Ligës së Kampioneve ofrojnë duele shumë interesante, ku padyshim bie në sy ajo e Grupit E të turneut mes Barcelonës dhe Bajern Mynih.

Juventusi është duke fituar 3-0 në përballjen me Malmon.

Pas Alex Sandros, kanë shënuar edhe Paulo Dybala dhe sulmuesi, Alvaro Morata.

Të dy golat tjerë zonja e vjetër i shënoi në fund të pjesës së parë.

Nga ana tjetër, Bayern Munich është duke e mposhtur Barcelonën midis Camp Nou.

Pas 34 minutave lojë, pas disa tentimeve, mysafirët e gjetën golin e epërsisë.

Manchester United e nisi këtë sezon në Champions League me humbje edhe pse në formacion ishte edhe Cristiano Ronaldo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore