Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Juventus pranë titullit, Ronaldo shënon pas një kombinimi perfekt me Pjanic (VIDEO)

Juventus pranë titullit, Ronaldo shënon pas një kombinimi perfekt

Juventusi gjen golin e avantazhit ndaj Sampdorias pas 52 minutash lojë (pjesa e parë u mbyll me 7 minuta shtesë për shkak të vonesave dhe dëmtimeve)… Cristano Ronaldo nuk fal me një skemë të bukur në goditjen e dënimit të Pjanic.

Por, festa bardhezi mund të marrë nota hidhërimi pasi veç dëmtimit të Danilos, ai që shqetëson është Dybala, që ka prekur aduktorët dhe Sarri është detyruar ta heqë nga fusha duke e zëvendësuar me Higuain.

Numri “10” është dukur i mërzitur dhe shpresa është që të rikuperojë në kohë për Lyon, pasi pa Douglas Costa dhe Dybala gjithçka bëhet edhe më e vështirë në Champions.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore