Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Juventus-Napoli/ Gjykatësi sportiv: Vendimi 3-0 në tavolinë ka penalizuar ekipin e Gattuso-s

Juventus-Napoli/ Gjykatësi sportiv: Vendimi 3-0 në tavolinë ka

Juve-Napoli 3 me 0 në tavolinë: është ky vendimi i marrë nga gjykatësi sportive Gerardo Mastrandera, i cili gjithashtu i dha një dënim ekipit napolitan, i cili nuk u paraqit në Torino për ndeshjen me Juventusin.

Në raportin e gjyqtarit, me ankesën e paraqitur nga klubi i De Laurentiis, duke marrë parasysh dokumentet e marra nga pala mbrojtëse të vëna në dispozicion nga klubi napolitan, gjykatësi arriti në përfundimin më të keq për Napolin.

Ai nuk e njohu arsyen madhore për mungesën e pranisë së ekipit të Gattusos në Torino. "Përgjegjësia në zbatimin e protokolleve të siguruara nga FIGC për frenimin e epidemisë Covid bie mbi Napolin dhe për këtë arsye klubi nuk ka pse ankohet" lexohet në deklaratë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore