Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Juve-Atalanta/ Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës (Foto)

Juve-Atalanta/ Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës

Itali- Trajneri i Juventusit largohet nga fusha shumë i zemëruar, duke treguar me gisht dikë dhe duke sharë vazhdimisht para se të kthehet në dhomat e zhveshjes.

Në fundin e gjashtë minutave të shtesës Juventus-Atalanta , fishkëllima e trefishtë e arbitrit Ayroldi shënon fundin e ndeshjes së humbur 1-0 nga bardhezinjtë.

Në çdo rast, shprehjet në fytyrat e Chiellini, Pinsoglio dhe Kaio Jorge janë emblematike të tensionit të momentit (që dolën nga fusha), përveç atyre të të gjithë profesionistëve të pranishëm në atë kohë. Diçka, përveç humbjes së rëndë, duhet ta ketë zemëruar shumë trajnerin e Juventusit. 

Juve-Atalanta/ Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore